rotate
07 دی 1401 - 21:41

نیازمند مجاهدت در عرصه فرهنگی هستیم

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: در جنگ تحمیلی مجاهدت و جهاد شبانه‌روزی رزمندگان سبب شکست دشمن شد و در عرصه فرهنگی هم نیاز به مجاهدت است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: دشمن در جنگ ترکیبی شکست خورد و هر چند به فرهنگ جامعه آسیب وارد شد ولی با برنامه‌ریزی و اجرا طرح‌های لازم این مشکلات برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی مشکلات یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته می‌شود، اظهار داشت: رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، بسیار خوب توانسته است، تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کنند و برای نظام اسلامی شرایط خوبی فراهم شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اغتشاشات و فتنه دشمن و معاندان نظام در ۱۰۰ روز گذشته، گفت: دشمن در جنگ ترکیبی امنیتی، اقتصادی و فرهنگی وارد میدان شد که با درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در صحنه اهداف و ترفند دشمنان خنثی شد.

وی آسیب در حوزه فرهنگی جامعه را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: برای مقابله با اهداف کفار، معاندان و دشمنان در حوزه فرهنگی، طرح‌های لازم تدوین شده است.

محمدی‌زاده با بیان اینکه هم اکنون با دشمن در حوزه فرهنگی و اقتصادی درگیر هستیم، گفت: کارها و طرح‌های مهم فرهنگی با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر تصویب شده که نقش مهمی در خنثی شدن اهداف دشمنان دارد.

وی مجاهدت و تلاش در عرصه فرهنگی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در جنگ تحمیلی ۸ ساله مجاهدت و جهاد شبانه‌روزی رزمندگان سبب شکست دشمن شد و در عرصه فرهنگی هم نیاز به مجاهدت است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 941343